Підволочиська загальноосвітня школа I-III ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області

Результати моніторингу якості освіти

Інформація про результати ДПА у формі ЗНО та річні оцінки з навчальних предметів в 11 класі у 2017-2018 н.р.

Відповідно до наказу відділу освіти Підволочиської селищної ради

«Про забезпечення участі учнів у ЗНО-2018», наказу по школі… Випуск старшої школи проходили ДПА за курс повної загальної середньої освіти з української мови,математики,або історії України , та предмету за вибору учня , яка відповідає у формі ЗНО.

На тестування з української мови і літератури зареєструвалось 15 учнів. У тестуванні взяло участь 15 учнів.

За рівнями навчальних досягнень учні школи отримали такі результати:

Початковий рівень – 0 учнів ;

Середній рівень – 5 учнів ;

Достатній рівень – 5 учнів ;

Високий рівень – 5 учнів .

За результатами ДПА (ЗНО) ПЯУ складає 66,7% , за результатами річного оцінювання ПЯУ складало 71,7% (вчитель Зачкевич Тетяна Вікторівна), похибка 5%.

Порівнюючи результати ДПА та річну оцінку з української мови , можна зробити висновки про об’єктивність оцінювання знань учнів вчителем Зачкевич Тетяна Вікторівна.

Навчальний предмет математика , як ДПА , обрало 5 учнів. За результатами ДПА учні отримали такі результати :

Початковий рівень – 1 учень ;

Середній рівень – 1 учень ;

Достатній рівень – 2 учні ;

Високий рівень  – 1 учень.

За результатами ДПА ( ЗНО) ПЯУ складає 56% , за результатами річного оцінювання ПЯУ складало 78,4% , (вчитель Лукасевич Марія Павлівна) , похибка 22,4% .

Порівнюючи результати ДПА та  річну оцінку з алгебри та геометрії, можна зробити висновки про недостатню об’єктивність оцінювання знань учнів Лукасевич М.Т.

На тестування з історії України зареєструвалось 13 учнів . За рівнями навчальних досягнень учні школи отримали такі результати :

Початковий рівень – 0 учнів;

Середній рівень. - 1 учень;

Достатній рівень -  5 учнів;

Високий рівень  – 3 учня.

За результатами ДПА(ЗНО)ПЯУ складав - 70,2%, за результатами річного оцінювання ПЯУ складало – 83,4% ( вч. Довгань Н.О.). Похибки  13% в межах норм.

Порівнюючи результати ДПА та річну оцінку з історії України можна зробити висновки про об’єктивність оцінювання знань учнів учителем  Довгань Н.О.

На тестування з англійської мови зареєструвалось 7 учнів . За рівнями навчальних досягнень учнів школи отримали такі результати :

Початковий рівень – 0 уч.

Середній рівень – 0 уч.

Достатній рівень – 6 уч.

Високий рівень  – 1 уч.

За результатами ДПА (ЗНО ) ПЯУ-69,1%, за результатом річного оцінювання ПЯУ складало-84,6%,похибки 15,5%(вч. пох. В  межах норми , що свідчать про об’єкт Лешків О.В.).

На тестування з біології зареєструвалось 2 учні, які навчались на високому і достатньому рівнях. За результатами ДПА ( ЗНО ) ПЯУ складає 36%, результатами річного оцінювання. ПЯУ складало 82%, похибка  46% (Вч. Олійник З.П ). Порівнюючи результати ДПА та річну оцінку можна зробити висновки про необ’єктивність оцінювання знань учнів вчителем Олійник З.П.

На тестування з географії зареєструвалось 2 учні, які навчались на високому і достатньому рівнях. За результатами ДПА ( ЗНО ) ПЯУ складає 36%, за результатами річного оцінювання ПЯУ складало 82% ( Вч. Агаркова Т.С ), похибка 46%.

Порівнюючи результати ДПА та річну оцінку можна зробити висновки про необ’єктивність оцінювання знань учнів вчителем Агарковою Т.С.

На тестування з хімії зареєструвалась одна учениця, яка навчалась на високому рівні ( ПЯУ 100% ) ДПА ( ЗНО ) склала на достатній рівень, ПЯУ – 64%, похибка 36% ( Вч. Машталір Н.Р ). Порівнюючи результати ДПА та річну оцінку можна зробити висновок про недостатню об’єктивність оцінювання знань учнів вчителем Машталір Н.Р.

Результати ДПА, яке проходило у формі ЗНО з трьох предметів ( української мови, математики та історії України ) суттєво вплинули на нагороди золотими та срібними медалями.